ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

همه چیز درباره تاپ کات ناخن

همه چیز درباره تاپ کات ناخن

تاپ کات ناخن چیست؟

تاپ کات ناخن چیست؟ چه کاربردی دارد؟

به دلیل تنوع بسیار زیادی که در لوازم ناخن وجود دارد، برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که تاپ کات ناخن چیست و چه کاربردی دارد؟ و چه تفاوتی با تاپ ژل و بیس کات ناخن دارد؟ جای هیچ نگرانی نیست. چراکه پاسخ تمام سوالات شما در ادامه گفته خواهد شد.

تاپ کات ماده رزینی هوا خشک است. به معنای کوت کردن یا پوشش دادن لاک روی ناخن، که برای پیشگیری از لب پر شدن، شکستن و خراش برداشتن لاک ژلیش، بر روی ناخن به کار می‌رود. همچنین تاپ کات باعث افزایش طول عمر لاک ژل بر روی ناخن می‌شود. تاپ کات به دو صورت سریع خشک و معمولی در بازار عرضه می شود. در مدل سریع خشک، همانطور که از نام آن مشخص است، سرعت خشک شدن بالاست و به راحتی پس از قرار گرفتن بر روی لاک ژل خشک می‌شود. در ادامه برای درک بهتر، تفاوت تاپ کات ناخن با دیگر ژل ها و معرفی بهترین برندها برای خرید محصولات ناخن بررسی می شود:

تفاوت تاپ کات ناخن با بیس کات ناخن

بیس کات محلولیست که بر روی ناخن طبیعی زده می شود و به عنوان لایه اولیه و برای ایجاد چسبندگی بیشتر مواد، به سطح ناخن استفاده می شود و در نتیجه از صدف ناخن محافظت می کند. اما تاپ کات ناخن را روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش استفاده میکنند. که به عنوان لایه آخر کار، به حساب می آید. در نتیجه مانع از شکسته شدن و لب پر شدن کاشت ناخن، لاک ژل و لاک، شده و دوام بیشتری را به همراه دارد. در واقع تاپ کات ناخن روی ژلیش، کاشت با پودر اکریلیک و ژل کاشت ناخن، کار می شود. تاپ کات ناخن روی ناخن طبیعی استفاده نمی شود، چرا که لاک ترک خورده و بلند می شود.

پشنهاد شگفت انگیز گلارا>>>>> خرید لاک ژل در رنگبندی متنوع تا 20% تخفیف

تفاوت تاپ کات ناخن با تاپ ژل

در واقع کاربرد تاپ ژل همانند تاپ کات است، با این تفاوت که این ژل ها، تنها با استفاده از دستگاه یووی یا ال ای دی تثبیت و خشک می‌شود. تاپ ژل برای دیزاین ناخن با پودرهای کروم و کروم‌های مگنتی استفاده می‌‌شود. چرا که از زمان شروع قرار گرفتن بر روی ناخن تا پیاده سازی طرح، مدتی زمان میبرد و نگرانی بابت خشک شدن آن وجود ندارد. در واقع تا زمانی که تحت اشعه قرار نگیرد، تثبیت و خشک نخواهد شد. تاپ کات مانند ژلیش سه مرحله‌ دارد. که در مرحله‌ی سوم یا همان پایان کار بر روی لاک یا لاک ژل قرار می‌گیرد و با دستگاه یووی یا ال ای دی تثبیت می‌شود.

تفاوت تاپ کات ناخن با برق ناخن

تاپ کات ناخن مایعی است غلیظ که پس از انجام فرایندهای مختلف (کاشت و …)، بر روی سطح ناخن زده می‌شود. این محلول لایه‌ای محافظ بوده و از لب پر شدن و یا پاک شدن رنگ لاک و لاک ژل، جلوگیری می‌کند. تاپ کات شامل انواع مختلفی است: مات، معمولی و تاپ کات ژل.

اما برق ناخن محصول یا مایعی است بی‌ رنگ و شفاف، که غلظت برق ناخن تقریبا مشابه لاک است اما تاپ کات ها غلیظ تر میباشند. هدف اصلی استفاده از برق ناخن، ایجاد درخشندگی روی لاک معمولی است. این در حالیست که هدف اولیه تاپ‌کات‌ ها، ماندگاری بیشتر لاک است. همچنین برق ناخن، ناخن‌ها را درخشنده و براق می‌کنند. اما انواعی از تاپ کت‌ها نیز وجود دارند که ظاهری مات به ناخن می‌دهند.

بهترین برند برای خرید تاپ کات ناخن

تاپ کات ناخن برای جلوگیری از شکستن ناخن و لب پر شدن ژلیش ناخن استفاده میشود. در حال حاضر میکس کوکو (mixcoco) و مائورا (maura) بهترین برند برای خرید تاپ کات ناخن در بازرگانی گلارا می باشد.

مشاهده قیمت و خرید تاپ کات ناخن

تاپ کات میکس کوکو محصول کشور چین، در حجم ۱۵ میل، از مواد درجه ۱ و بهترین متریال تولید شده است. دارای برس پهن، که موجب افزایش حجم ناخن می شود. همچنین این محصول در عرض چند ثانیه روی ناخن خشک شده، و قابلیت محافظت، مانع از لب پر شدن و شکستن ژلیش ناخن می شود. برند مکیس کوکو Mixcoco محصولی خاص که از شفافیت و ماندگاری بالایی برخوردار است و به همین علت به سرعت خشک می شود و پوششی مقاوم بر روی ناخن ایجاد می کند.

تاپ کات مائورا Maura یک محصول بینظیر که در حجم ۱۵ میل تولید شده است. که از خراش و اثرات اجسام بر روی ژلیش ناخن ها جلوگیری میکند و بلافاصله بعد از استفاده آن، خشک میشود. و پوششی مقاوم بر روی ناخن ها ایجاد میکند.

نکته: استفاده از برند با کیفیت برای لاک ژل میزان ماندگاری آن را روی ناخن افزایش می دهد. لاک ژل میکس کوکو با بهترین متریال ساخت با قیمتی مقرون به صرفه و ارزان، کیفیت و ماندگاری بالایی دارد. برای مشاهده و خرید لاک ژل میکس کوکو در ۳۵۰ رنگ و مدل متنوع کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید