ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

ویژگی بهترین ناخن کار از دید مشتری

ویژگی بهترین ناخن کار از دید مشتری

بهترین ناخن کار

ویژگی یک ناخن کار حرفه ای

معمولا ما وقتی به یک سالن خدمات ناخن مراجعه می کنیم، اطلاعی نداریم که قرار است با چه شرایطی رو به رو شویم. گاهی هم نمی‌دانیم که کم کاریشان کجاست؟ تا بتوانیم اعتراض کنیم. یا بعضی از افراد کم رو و خجالتی هستند و نمیتوانند حق خودشان را باز گو کنند. ما قصد داریم در این مقاله شما را با ویژگی بهترین ناخن کار که مشتریان انتظار دارند، آشنا کنیم. تا بتوانید یک ناخن کار حرفه ای برای خدمات زیبایی خود به راحتی انتخاب کنید. هر آدمی خصوصیات اخلاقی خاص خود را دارد، که معرفی کننده شخصیت آن است. به نظر شما هم خصوصیات و برخورد آدم ها در مراجعه دوباره و جذب بیشتر مشتری تاثیر دارد؟ از نظر من جواب این سوال صد درصد بله می باشد.

شخصیت و برخورد آدم ها در مراجعه دوباره مشتری و جذب بیشتر مشتری تاثیر متقابل دارد. روابط عمومی بالا و شایسته ، باعث میشود که مراجعه کننده با رضایت بیشتری خدمات خود را انجام دهد و به قولی مشتری ثابتمان شود. حتی گاهی مشتریان ثابت در مورد نحوه برخورد و کیفیت کاری شما می تواند جای دیگر و یا مقابل دوستان خود تعریف کند، و برای انجام خدمات زیبایی شما را معرفی کند. بنابراین در کنار حفظ کیفیت کاری به رفتار و کردار خود دقت کنید. در ادامه چند مورد از خصوصیات خوب یک ناخن کار حرفه ای ، که امروزه دغدغه اکثر مشتریان به حساب می آید را مطرح کردیم:

آن تایم بودن

در هر کاری آن تایم بودن الویت دارد. معمولاً مشتریان و مسئولین سالن های زیبایی به دنبال ادم آن تایم هستند که برای مشتری ارزش قائل شود، تا به دنبال آن بتوانند مشتریان بیشتری را جذب سالن خود کنند. پس وقتی میخواهید یک سالن زیبایی را انتخاب کنید، تا از خدمات آن بهره مند شوید، بهتر است به آنتایم بودن پرسنل آنجا توجه داشته باشید.

 دقت به حال مشتری

انسانیت حکم میکند، برای هر فردی ارزش قائل شویم. باید از شرایط مشتری آگاه باشیم. شاید یک مشتری اصلا قادر به صحبت کردن نباشد و صحبت کردن و مکالمه با او، حالش را بد کند. ولی بعضی از مشتریان خودشان دوست دارند که در حال مکالمه باشند و صحبت کنند. یا بعضی از افراد معمولاً حوصله صحبت های خاله زنکی را ندارند و بهترین کار اینست که به شرایط مشتری احترام گذاشت.

به کیفیت اهمیت دهید

لازم به ذکر است این را در نظر بگیریم که امروزه در بازار کاری بی کیفیتی زیادی وجود دارد که بازاریاب ها، فروشندگان و ارائه دهنده خدمات با چرب زبانی و بزرگ کردن محصولات و خدمات خود را به فروش می رسانند. نباید برای کمتر کردن هزینه خود و سود بیشتر از محصولات بی کیفیت استفاده کرد. برای یک ناخن کار حرفه ای رضایت مشتری در اولویت است، و نباید به هیچ عنوان مواد بی کیفیت و ارزان استفاده کرد. چراکه استفاده از این محصولات باعث پایین آوردن دوام کار و حتی امکان عفونت ناخن وجود دارد.

نکته: یک ناخن کار حرفه ای مسئولیت کار خود را قبول میکند و در هر شرایطی بهترین کار خود را ارائه می‌دهد. به نحوی کار می کند که مراجعه کننده رضایت کامل داشته باشد و با احساس خوب سالن را ترک کند. داشتن مسئولیت پذیری در مقابل کاری که انجام می دهد می‌تواند به شخص ، اعتبار و شهرت واقعی بدهد. بنابراین باید این مسئله را در کار خود لحاظ کنید تا بتوانید مراجعین خود را افزایش دهید. یک فرد مسئولیت پذیر هیچ وقت برای کم کردن هزینه خود کیفیت کار خود را زیر سوال نمی برد برای اینکه مشتری های بیشتری داشته باشد، همیشه کیفیت کار خود را بالاتر می برد و همیشه سعی می کند از محصولات و خدمات با کیفیت بالاتری برای کاشت و حتی ژلیش استفاده کند.

پیشنهاد ویژه: تخفیف تا 20% برای خرید لاک ژل در مدل ها و رنگ بندی مختلف.

غرور کاذب و خود بزرگ بینی

غرور کاذب نداشته باشید و از بالا به پایین نگاه نکنید. هیچکدام از مراجعه کننده ها علاقه‌ ندارند در محیط و جوی سنگین قرار بگیرند، که احساس راحتی و صمیمیتی وجود ندارد. سالن های زیبایی معمولاً محیط هایی با جو دوستانه و صمیمی دارند.

نتیجه: سالن های زیادی را می شناسیم که خدمات زیبایی انجام می‌دهند. ولی همه می دانیم همه آنها حرفه‌ای نیستند. برای بعضی افراد فقط تخصص قابل توجه نیست، بلکه شخصیت و مسئولیت پذیری افراد از اهمیت بیشتری بر خوردار است.

با توجه به مطالب گفته شده شما چه خصوصیاتی را برای یک ناخن کار با ویژگی های خوب در نظر دارید!؟ نظرات خود را در مورد ویژگی بهترین ناخن کار در بخش دیدگاه با ما و سایرین دوستان به اشتراک بزارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید