ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

آمبره ناخن چیست و چگونه ناخن های خود را آمبره کنیم؟

آمبره ناخن چیست و چگونه ناخن های خود را آمبره کنیم؟

آمبره ناخن چیست و چگونه ناخن های خود را آمبره کنیم؟

در بین روش های جدید طراحی ناخن به آن هنر ناخن می گویند. در این روش از دو رنگ مختلف لاک استفاده می شود. یکی از رنگ ها از انتهای ناخن شروع می شود و تا وسط ناخن امتداد می یابد و سپس محو می شود. رنگ دیگر از نوک ناخن شروع می شود، به مرکز ناخن می رود و سپس محو می شود. در این روش از دو نوع لاک تیره و روشن استفاده می شود که زیبایی فوق العاده ای به ناخن های شما می بخشد. همچنین می توانید ناخن های امبر را با لاک ژل و پودر اکلیل ایجاد کنید. در امبره ناخن، رنگ روشن به قسمت بالای ناخن، به تدریج به سمت نوک ناخن و با رنگ تیره تر اعمال می شود. برای توسعه این تکنیک به زمان و تمرین نیاز دارید. آمبره ناخن را می توان با قلم فید ابری، قلم آمبره یا لاک ژل انجام داد. همراه با سایت فروشگاهی گلارا می توانید آمبره ناخن خود را انجام دهید.

آمبره ناخن با یک اسفنج

برای انجام ناخن های امبره با اسفنج، ابتدا باید ناخن های خود را تمیز کنید. سپس از یک پد پنبه ای آغشته به لاک پاک کن برای تمیز کردن ناخن های خود استفاده کنید. در نهایت با استفاده از ناخن گیر، ناخن های خود را به آرامی کوتاه کرده و به شکل دلخواه در آورید. استفاده از سوهان ناخن برای صاف کردن لبه های ناخن و فرم دادن به آنها توصیه می شود. همچنین می توانید از یک جمع کننده ناخن برای عقب کشیدن پوست اطراف ناخن برای افزایش طول ناخن استفاده کنید.

آمبره ناخن

در مرحله بعد باید از لاک پایه استفاده کنید. زیرا از ناخن های شما در برابر لک شدن لاک های رنگی محافظت می کند و به ماندگاری طولانی تر رنگ ناخن کمک می کند. پس از استفاده از بیس کت، باید از بیس کت انتخابی خود استفاده کنید. رنگ اصلی شما معمولا باید سفید یا روشن ترین رنگ باشد. استفاده از درخشان ترین رنگ های امبر نیز جلوه ای زیبا و ملایم بر روی ناخن ها دارد.

در مرحله بعد باید سایر رنگ های امبر ناخن را به صورت خطوط مستقیم و در کنار یکدیگر روی اسفنج آرایشی رنگ آمیزی کنید. اندازه اسفنجی که رنگ می کنید باید به اندازه عرض ناخن شما باشد. ابتدا از روشن ترین رنگ لاک شروع کنید و روی اسفنج خط بکشید. سپس رنگ میانی لاک را زیر رنگ اول بزنید و در نهایت تیره ترین رنگ لاک مورد نظر را زیر خط دوم بزنید. توصیه می شود قبل از رنگ آمیزی اسفنج را در آب خیس کنید. در مرحله بعد باید اسفنج را روی ناخن خود بگذارید و با فشار مکرر لاک را روی آن بزنید. در این مرحله باید اسفنج را به تدریج به سمت ناخن خود ببرید تا رنگ مورد نظر بیشتر نمایان شود. بعد از خشک شدن ناخن ها باید لاک شفاف بزنید.

خرید لاک ژل در انواع رنگ های مختلف با قیمت مناسب در سایت فروشگاهی گلارا

آمبره ناخن

آمبره ناخن با لاک ژل

برای طراحی آمبره با استفاده از لاک ژل، باید رنگ هایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر باشند. برای این کار به دو رنگ ژل لاک و دستمال مرطوب نیاز دارید. ابتدا باید لایه پایه را بزنید و سپس یکی از رنگ های ژل لاک انتخابی را در سمت چپ ناخن بزنید. رنگ دیگری را به سمت راست ناخن بزنید، سپس از برس لاک استفاده کنید. با یک قلم مو رنگ ناخن، می توانید دو رنگ را در وسط ناخن ترکیب کنید و از خط مرکزی پایین بروید. در نهایت، باید لاک اضافی ژل را از کوتیکول پاک کنید و ناخن های خود را با استفاده از لامپ UV یا LED خشک کنید. همچنین می توانید مراحل قبلی را برای ایجاد پوشش رنگی صحیح تکرار کنید. پس از انجام تمام مراحل، باید یک تاپ کوت بزنید و دوباره ناخن ها را در معرض دستگاه UV قرار دهید. (خرید دستگاه یووی ال ای دی)

آمبره ناخن

آمبره ناخن با قلم

برای طراحی ناخن های آمبره با قلم، باید لاکی با رنگ خاصی به نیمی از ناخن ها بزنید. سپس یک سایه دیگر به نیمه دیگر ناخن بزنید. تا زمانی که لاک ناخن خشک شود و در جایی که دو رنگ به هم می رسند، قلم آمبره ناخن را بکشید یا به صورت ضربه ای بزنید تا ترکیب شود. اما مهم ترین نکته این است که این دستگاه باید مانند یک اسفنج متراکم باشد تا نتیجه مناسب را به دست آورد. برای خرید قلم آمبره ناخن می توانید از همین سایت اقدام به خرید نمایید.

 

یکی از قلم های دیگری که می توانید استفاده کنید، خرید قلم فید ناخن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید