ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

پرطرفدارترین دیزاین های ناخن و معرفی هر کدام

پرطرفدارترین دیزاین های ناخن و معرفی هر کدام

پرطرفدارترین دیزاین های ناخن و معرفی هر کدام

ناخن ها نقش بسیار مهمی در تعیین جذابیت به خصوص در خانم ها دارند و نیاز به توجه مداوم دارند. طراحی ناخن یکی از خدماتی است که امروزه در ایران طرفداران زیادی دارد و طراحان ناخن با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف ناخن های متقاضیان و مشتریان خود را طراحی می کنند. ناخن ها را می توان به روش های مختلفی طراحی کرد. در ادامه این مقاله به پرطرفدارترین دیزاین های ناخن و معرفی هر کدام می پردازیم، اگر ناخن کار هستید و یا قصد دارید خودتان در منزل ناخن های خودتان را دیزاین کنید، با ما در سایت فروشگاهی گلارا همراه باشید.

معرفی انواع دیزاین ناخن

در ادامه به معرفی انواع دیزاین ناخن می پردازیم:

دیزاین مرمری ناخن

یکی از پرطرفدارترین طرح ها روی ناخن خانم ها طرح مرمر است. همانطور که از نام این طرح پیداست، پس از اجرای آن بر روی ناخن، شکل سطح ناخن شبیه به بافت سنگ مرمر می شود. لازم به ذکر است که برای اجرای این نوع طراحی ناخن از روش های مختلفی استفاده می شود. برخی از افراد برای ایجاد این طرح از مداد خطی برای ایجاد خطوط مرمر مانند استفاده می کنند. برخی دیگر پس از خشک شدن لاک سفید، با استفاده از ماده ای به نام ژل بلوم، یک الگوی مرمری روی ناخن ایجاد می کنند و به دنبال آن یک لاک ناخن تیره رنگ ایجاد می کنند.

طراحی مرمری ناخن

طراحی ناخن با بلومینگ ژل

برای آشنایی با این نوع طراحی ناخن ابتدا باید بدانید که ژل بلومینگ چیست و چگونه عمل می کند. ژل بلومینگ در واقع یک ژل بسیار نازک است که روی سطح ناخن مالیده می شود. درجه رقیق شدن این ژل به حدی است که رنگ های لاک حل شده و در آن پخش می شود. طرح های ژل شکوفه و طراحی ناخن ظاهری آبرنگی دارند و زیبایی خیره کننده ای ایجاد می کنند.

طراحی ناخن با استفاده از پودر شوگر ناخن

پودر شوگر نوعی پودر است که در طراحی ناخن استفاده می شود و از دانه های درشتی مانند دانه های شکر تشکیل شده است. ذرات درشت پودر شوگر در رنگ های مختلف تولید می شود و شما می توانید با سلیقه خود پودر قند را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که پودر شوگر ماندگاری زیادی ندارد و ممکن است پس از مدتی نیاز به ترمیم داشته باشد. یکی از اصلی‌ترین چیزهایی که پودر شوگر را جذاب‌تر کرده است، ظاهر سه‌بعدی و چشمگیری است که روی ناخن‌ها ایجاد می‌کند. البته در برخی موارد به کمک روکش پودر شوگر روی سطح را برجسته می کند.

طراحی ناخن با پودر شوپر ناخن

طراحی ناخن با استفاده از سنگ های تزئینی و نگین

سنگ های قیمتی زیبایی چشمگیری را برای تزئین ناخن به ارمغان می آورد و نه تنها برای طراحی ناخن استفاده می شوند، بلکه استفاده از آن ها را می توان در جواهرات و اکسسوری ها و همچنین طراحی لباس مشاهده کرد. نگین ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سلیقه برای طراحی ناخن انتخاب می شوند. برای اینکه نگین ناخن به سطح ناخن بچسبند باید از ژل بیلدر استفاده کرد تا نگین ها دقیقاً در جای مناسب روی ناخن بماند و نریزد. چسب ناخن نیز گزینه خوبی برای چسباندن نگین به سطح ناخن است. معمولا از طرح های نامتقارن برای طراحی زیورآلات ناخن استفاده می شود زیرا جذابیت آن ها چندین برابر است اما بر اساس انتخاب مشتری می توان این نوع طراحی را به صورت متقارن و برای تمام ناخن های انگشت انجام داد. شما می توانید با خرید نگین ناخن، دیزاین و طراحی ناخن های خود را انجام دهید.

طراحی ناخن با نگین و سنگ های تزئینی

طراحی ناخن با استفاده از ژل بلیدر

یکی از رایج ترین موادی که برای طراحی ناخن استفاده می شود ژل سازنده است. از این ماده برای ساخت انواع طراحی ناخن استفاده می شود اما باید توجه داشت که برخی از طراحی های ناخن بر اساس ژل بیلدر هستند. ژل ساختمانی نوعی ژل سخت است که می توان از آن برای چسباندن چیزهای مختلف به ناخن استفاده کرد. برخی از طرح‌های مبتنی بر ژل‌ساز از پولک‌هایی با ژل‌ساز استفاده می‌کنند. این منجر به عمق در طراحی می شود. لازم به ذکر است که از ژل بیلدر برای تقویت ساختار ناخن نیز می توان استفاده کرد.

طراحی ناخن با دستگاه ایربراش

ایربراش نوعی ابزار باد است که برای طراحی نقاط کوچک و ظریف استفاده می شود. طرح های ایربراش روی ناخن بسیار با کیفیت بوده و تنوع رنگی که می توانید در این نوع طراحی استفاده کنید بسیار زیاد است. برای طراحی ناخن با ایربراش ابتدا باید لاک را رقیق کنید و سپس داخل مخزن دستگاه بریزید. با استفاده از باد حاصل از کشیدن ماشه ایربراش، لاک رقیق شده روی ناخن اسپری می شود. همچنین می توانید از شابلون های کاغذی برای طراحی ناخن ها استفاده کنید.

برای خرید دستگاه ایر براش ناخن با قیمت مناسب از سایت گلارا کلیک نمایید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن با پودر هولوگرام

پودر هولوگرامی یکی از موادی است که اغلب برای طراحی ناخن های خاص استفاده می شود. این نوع پودر در رنگ های مختلف تولید می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. طرح های هولوگرافیک معمولاً به صورت یکنواخت انجام می شوند و نور را مانند آینه منعکس می کنند. رنگ هولوگرافیک معمولا ترکیبی از چند رنگ است که بسته به بازتاب نور و زاویه دید در رنگ های مختلف دیده می شود. این نوع طراحی ناخن برای سلیقه های خاص جذابیت بیشتری دارد.

طراحی ناخن سه بعدی

امروزه در میان طرح هایی که طرفداران زیادی به خصوص در بین کودکان و نوجوانان پیدا کرده است، طراحی ناخن سه بعدی نیز وجود دارد. در این نوع طراحی، اشکال سه بعدی روی ناخن ایجاد می شود و سپس در صورت نیاز رنگ و طرح های بیشتری به آنها اضافه می شود. ژل سه بعدی یا ژل سه بعدی ماده ای است که می توان از آن برای ایجاد طرح های سه بعدی جذاب روی ناخن ها استفاده کرد. این نوع طراحی معمولاً به تجربه بسیار بالایی نیاز دارد. زیرا کار با ژل سه بعدی و ساخت اشکال سه بعدی کار ساده ای نیست.

برای تزئین ناخن روی لاک ژل لازم است تا رنگ لاک ژل خود را بنا به سلیقه تان انتخاب نمایید؛ برای خرید لاک ژل با قیمت مناسب می توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید.

طراحی ناخن با گل های خشک

از انواع گل ها با اندازه های بسیار کوچک نیز می توان برای طراحی ناخن استفاده کرد. این گل ها باید قبل از استفاده از آنها برای طراحی ناخن خشک شوند. گل های خشک به شکل دلخواه روی ناخن ها قرار می گیرد و با استفاده از چسب ناخن روی سطح ناخن ثابت می شود. البته لازم به ذکر است که این نوع طراحی بهتر است با تاپ کت انجام شود. با استفاده از لایه رویی، گل های چسبیده به سطح ناخن دیرتر ناپدید می شوند. این گل ها را حتی می توان با استفاده از لاک معمولی به سطح ناخن ها چسباند.

طراحی ناخن با گل خشک

طراحی ناخن با ژل اسپایدر

اگر به طراحی ناخن های نامنظم و خطی علاقه زیادی دارید، طرح های ناخن ژل اسپایدر می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. ژل اسپایدر نوعی ژل طراحی ناخن است که اغلب برای طراحی روی ناخن استفاده می شود. دلیل نامگذاری این نوع ژل خاصیت ارتجاعی آن است، مانند تار عنکبوت روی سطح ناخن کشیده می شود. با کمک ژل اسپایدر می توان طرح های مختلفی را روی ناخن ها ایجاد کرد. برای کار با ژل اسپایدر به یک قلم ژل داتینگ نیاز دارید. با این قلم می توانید تکه ای از ژل را بردارید و به نقطه دیگری بکشید تا بین این دو نقطه خط بکشید.

برای خرید تجهیزات دیزاین ناخن کافیست از همین سایت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید