ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

مگنت ناخن چیست و چه کاربردی دارد؟

مگنت ناخن چیست و چه کاربردی دارد؟

مگنت ناخن چیست

مگنت ناخن برای طراحی و شکل دادن لاک های مغناطیس به کار گرفته می شود. که این نوع لاک ها شامل چشم گربه، لاک ژل کهکشانی و آیس ژل می باشد. در این لاک ژل ها براده آهن وجود دارد که وقتی با مگنت آنها را به حرکت در می آورید طرح های مختلفی بر روی خود به وجود می آورد.برای اینکه راحت تر بتوانید از این محصول استفاده کنید، تیم گلارا به شما کمک خواهد کرد تا طریقه استفاده از مگنت را به راحتی به کار بگیرید. پس تا آخر این مقاله از سایت فروشگاهی گلارا همراه ما باشید.

مگنت ناخن چیست؟

به دلیل نیروی مغناطیسی که مگنت ناخن دارد می تواند هراجسام فلزی راه به راحتی به خود جذب می کند. مسلما تا به حال طرح های کهکشانی یا لاک چشم گربه ای را دیده اید و برایتان سوال شده که چگونه این طراح هارو بر روی ناخن ایجاد می کنند. برای انجام این کار از لاک چشم گربه ای یا کهکشانی استفاده کنید. لاک ژل چشم گربه ای همانند همان لاک ژل های معمولی می باشد با این که در لاک ژل چشم گربه ای پودر آهن با رنگ متفاوت به کار برده شده. براده آهن موجود در لاک را با وسیله ای به نام مگنت پخش می کنیم و بسته به نوع مگنت می توان طرح های جذاب و متفاوتی برای رو دستانتان ایجاد نمایید. برای خرید مگنت ناخن می توانید از سایت گلارا سفارش خود را ثبت کنید.

خرید مگنت ناخن

مگنت ناخن

طرز استفاده از مگنت ناخن

استفاده از مگنت بسیار کار راحتی می باشد. ابتدا برای انجام این کار باید روی ناخن هایتان مانیکور انجام دهید و ضد قارچ و پرایمر بزنید. بعد از اینکه پرایمر خشک شد بیس کات زده و درون دستگاه یووی یا ال ای دی قرار دهید. قبل از اینکه لاک ژل چشم گربه ای را بروی ناخن بزنید برای جذاب تر شده کار ابتدا از لاک ژل مشکی استفاده کنید و اجازه دهید در دستگاه یووی یا ال ای دی خشک شود.

یک لایه لاک ژل چشم گربه ای یا کهکشانی روی ناخن بزنید و مگنت ناخن را با فاصله کم دور اطراف ناخن با زاویه های دلخواه بچرخانید و طرح چشم گربه ایی یا هر مدل طراحی که مد نظرتان است می توانید روی ناخن پیاده کنید. پس از خرید دستگاه لاک خشک کن یووی ال ای دی دستانتان را داخل آن قرار دهید تا خشک شود و در آخر یک لایه تاپ کات از برند میکس کوکو یا مائورا را بر روی ناخن بزنید ودر دستگاه قرار دهید توجه کنید که لاک ژل شما کاملا خشک شده باشد در غیر این صورت لاک ژل به صورت ورقه ایی چروک یا بلند می شود.

برای خرید تاپ کات ناخن می توانید از سایت ما اقدام کنید و کیفیت را تجربه کنید.

کارایی مگنت ناخن

مگنت ناخن مناسب برای لاک ژل مگنتی یا همان لاک ژل مغناطیسی و آهنربایی می باشد تا با استفاده از آن طرح های زیبای چشم گربه ای یا کهکشانی روی ناخن ایجاد کنید.

انواع مگنت ناخن

مگنت دوسر: این نوع مگنت دارای دوسر صاف و گرد می باشد.که می توان از سری گرد برای طرح های هلالی، چشم گربه ای و گرد به کار برد و سری صاف مگنت برای خطوط مورب، صاف افقی یا عمودی بر روی ناخن بکار برد.

مگنت تخته ای: برای استفاده از خطوط مورب و صاف بر روی ناخن استفاده می شود.

مگنت طرح دار: از برخی مگنت ها برای طرح های مخصوصی استفاده می شود که می توان به مگنت دوسر گل هم اشاره کرد.

 

نکات مهم در استفاده از لاک ژل مغناطیسی و آهنربای ناخن

  • قبل از اینکه لاک ژل چشم گربه ای را بزنید برای زیبا تر شدن کارتان از زمینه مشکی یا بیس مشکی استفاده کنید تا طرح سه بعدی بر روی ناخن بیشتر دیده شود.
  • شیشه دارای لاک مغناطیسی را به خوبی تکان دهید تا تکه های آهنی که به دلیل سنگین بودن به پایین شیشه می رود با تکان دادن مخلوط شود.
  • مدت زمانی که مگنت ناخن را نگه می دارید بستگی به طرح انتخابی خودتان دارد. اگر می خواهید خطوطی محو داشته باشید باید زودتر مگنت را بردارید ولی اگر طرح با خط پررنگ تر می خواهید باید مگنت را به مدت زمان بیشتر روی ناخن نگه دارید.
  • خیلی از ناخنکاران برای اینکه لاک ژل چشم گربه ای بیشتر دیده شود دو لایه لاک می زنند که در هر مرحله از لاک از مگنت ناخن هم استفاده می کنند.برای خرید بهترین برند لاک ژل ها مغناطیسی می توانید به سایت گلارا مراجعه کنید تا خریدی راحت داشته باشید.
  • قبل از اینکه لاک ژل خشک شود باید از مگنت استفاده کنید.
  • فاصله بین ناخن و مگنت 0.5 تا 1 سانتی متر می باشد.

برای مطالعه بیشتر:

کلینزر ناخن چیست و چه کاربردی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید