ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

پلی ژل کاشت ناخن چیست و چه مراحلی دارد؟

پلی ژل کاشت ناخن چیست و چه مراحلی دارد؟

پلی ژل کاشت ناخن

کاشت ناخن امروزه جزو روتین بسیاری از بانوان برای زیبایی ناخن شده است، کاشت انواع مختلفی دارد از جمله کاشت پودری، کاشت پلی ژل و غیره که در این بخش قصد داریم تا کاشت با پلی ژل را برای شما شرح دهیم. کاشت پلی ژل به دلیل ظرافت طراحی و تنوع رنگ یکی از پرطرفدارترین انواع کاشت ناخن است. برای اطلاع یابی از پلی ژل کاشت ناخن و نحوه انجام آن می توانید این مقاله از سایت فروشگاهی گلارا را مطالعه نمایید.

پلی ژل چیست؟

کاشت ناخن پلی ژل یکی از روش های جدید در کاشت ناخن است. مقاومت آن ترکیبی از مقاومت و استحکام کاشت با کاشت پودر اکریلیک و ژل است. البته باید این نکته را در نظر داشت که این نوع کاشت در مقایسه با کاشت با پودر و ژل انعطاف پذیرتر و سبک تر است. پلی ژل که به صورت پماد مانند درون تیوپ قرار دارد ماده ژل کاشت است که در سایت فروشگاهی گلارا موجود می باشد.

پلی ژل در دو نوع هارد ژل و سافت ژل موجود می باشد که تنوع رنگی خوبی دارد؛ پلی ژل استفاده های مختلفی دارد که در کاشت ناخن به صورت قالبی، کاشت ناخن با فیبر، کاشت ناخن با تیپ و انواع کاشت های دیگر می توان از این ژل استفاده کرد. اگر به دنبال آموزش پلی ژل کاشت ناخن در خانه هستید این مقاله را از سایت ما مطالعه نمایید.

ماندگاری پلی ژل کاشت ناخن

طول عمر پلی ژل روی ناخن حدود 21 روز است، در صورت کاشت صحیح و  معمولا قبل از آسیب دیدن پلی ژل، نوبت به ترمیم ناخن می رسد. این مواد می توانند به خوبی از آسیب ناخن جلوگیری کنند.

پلی ژل ها با دستگاه UV LED خشک می شوند و به راحتی و سریع این فرایند انجام می شود، می توان گفت به دلیل این مقاومت و انعطاف پذیری پلی ژل ها بالاست و نیازی نیست نگران شکستن و یا آسیب رسیدن به آن باشید. البته این باعث نمی شود تا مراقبت های لازم به آن را نداشته باشید. خرید دستگاه یووی ال ای دی در انواع مینی و بزرگ در سایت فروشگاهی گلارا موجود است.

مزایای کاشت از طریق پلی ژل

این نوع کاشت به دلیل استفاده از ژل، کاملا بدون بو می باشد.

سریعتر انجام می شود به دلیل اینکه در این روش سوهان کشی لزومی ندارد.

در این نوع کاشت به دلیل تنوع رنگی زیاد می توانید هر رنگی که علاقه دارید استفاده کنید.

باعث ایجاد حساسیت پوستی نمی شود و در صورتیکه بدن شما بیماری پوستی خاصی نداشته باشد انجام این روش کاشت فاقد هر گونه آسیب پوستی است.

ظاهری بسیار زیبا و کاملا طبیعی برای ناخن ها ایجاد می کند.

حالت طبیعی ناخن را حفظ می کند.

پلی ژل کاشت ناخن

هزینه کاشت پلی ژل

از آنجایی که کاشت پلی ژل از مواد گران‌تری استفاده می‌کند و به دستگاه UV نسبت به سایر کاشت‌ها نیاز دارد، هزینه کاشت اول آن نیز گران‌تر از سایر کاشت‌ها است. هزینه ترمیم آن نسبت به سایر ترمیم ها بیشتر است، زیرا مواد قبلی باید کاملاً نازک شود تا مصنوعی نشود، بنابراین برخی از متخصصین ناخن کاشت را به طور کامل برداشته و مجدداً انجام میدهند و هزینه برداشتن از مشتری گرفته می شود.

نحوه کاشت پلی ژل در خانه

شاید در ظاهر یا در تئوری انجام چنین کاشتی برای ناخن بسیار ساده به نظر برسد، اما کاشت پلی ژل نیز مانند سایر انواع کاشت نیاز به تجربه، مواد و ابزار خاصی دارد. پس اگر به دنبال این هستید تا در خانه خود کاشت ناخن به صورت حرفه ای انجام دهید باید یکسری از تجهیزات که در ادامه به آن خواهیم پرداخت را تهیه نمایید.

تفاوت انواع ژل ها در کاشت

قبل از هر چیز بهتر است تفاوت انواع ژل در کاشت ناخن را از نظر ظاهر و کاربردی بدانیم. ابتدا انواع ژل ها را معرفی می کنیم.

ژل هارد و ژل سافت

هارد ژل و سافت ژل همانطور که از نامشان پیداست به ژل سخت و نرم معروف است؛ هارد ژل ژل سفت تر و میزان کشسانی کمتری دارد، سافت ژل میزان کشسانی بیشتری دارد و خمیر آن از هارد ژل بسیار نرم تر است.

تفاوت ظاهری:

ژل‌های سخت نسبت به ژل‌های نرم صمغی‌تر و سخت‌تر هستند. ژل های نرم در واقع خمیرهای نرم و الاستیک هستند و ژل های سخت خمیرهای سخت تر و کمتر الاستیک هستند.

تفاوت اصلی:

ژل های سخت ژل هایی هستند که هیچ اثری از استون ندارند و زمانی که روی ناخن می زنند نمی توانید با استون آن ها را پاک کنید و باید از سوهان یا پاک کننده خودتان استفاده کنید. علیرغم اینکه استون روی ژل های نرم کاملاً مؤثر است، اگر از ژل نرم روی ناخن استفاده شده باشد، به راحتی با استون بدون آسیب به کوتیکول پاک می شود.

تفاوت عملکردی:

استفاده از ژل های سخت بسیار راحت تر از ژل های نرم است. زیرا همانطور که گفتیم به دلیل خاصیت ارتجاعی کم، کمتر به مداد می چسبند و راحتتر روی ناخن پخش می شوند.

پلی ژل کاشت ناخن

مواد لازم برای کاشت پلی ژل

خرید پلی ژل کاشت ناخن

خرید بیس کات ناخن

خرید ضد قارچ

خرید کلینزر ناخن

سوالات متداول کاشت پلی ژل ناخن

کاشت پلی ژل بهتر است یا کاشت پودر؟

یکی از مهم ترین سوالات افرادی که به کاشت ناخن می پردازند این است که کدام یک از روش های کاشت مناسب تر است و می توانید از آن استفاده کنید. کاشت با پودر یکی از قدیمی ترین و مهم ترین روش های کاشت ناخن است و بسیاری از ناخن کاران این روش را به عنوان یک تکنیک مادر به کار می برند.

امروزه علاوه بر کاشت پودر، بسیاری از افراد از کاشت ژل استفاده می کنند و ترجیح می دهند دفعه بعد از همان کاشت استفاده کنند.

آیا می توان از پلی ژل روی کاشت اکریلیک استفاده کرد؟

بله قابل انجام است اما انجام آن به صورت حرفه ای صحیح نیست و بهتر است از پلی ژل روی پوسته طبیعی ناخن استفاده شود.

سختی کار با پلی ژل کاشت ناخن چقدر است؟

 بسیار آسان! پلی ژل بسیار انعطاف پذیری بالایی دارد، بنابراین کاشت ناخن با استفاده از کاشت ژل آسان است. یکی دیگر از مزیت های استفاده از پلی ژل این است که پلی ژل به صورت ژل مخلوط در تیوب هایی با سایزهای مختلف تولید می شود و بر خلاف ایمپلنت های اکریلیک نیازی به مخلوط کردن پودر با مایع نیست. اگر سطح پلی ژل را لمس کنید، متوجه می شوید که بسیار چسبنده است. بنابراین باید همراه با مایع پلی ژل استفاده شود. پلی ژل مایع غلظت پلی ژل را کاهش می دهد و کار را برای شما آسان می کند. به این ترتیب وقتی قلم را داخل آن فشار می دهید، در جای خود می ماند، اما به شما این امکان را می دهد که به راحتی آن را به دلخواه تغییر دهید.

آیا کاشت پلی ژل به ناخن ها آسیب می رساند؟

خیر، اگر به درستی اجرا و برداشته شود و از پلی ژل مرغوب استفاده شود به ناخن ها طبیعتا آسیبی نمی رساند.

آیا برای کاشت پلی ژل به پرایمر نیاز دارید؟

بله، در همان ابتدای کاشت ناخن با ژل باید از پرایمر غیر اسیدی استفاده شود. پرایمرها روغن و رطوبت باقی مانده روی کوتیکول را از بین می برند.

در صورت عدم استفاده از پرایمرهای غیر اسیدی، مواد کاشت ژل به خوبی به ناخن نمی چسبد و مواد کاشت ژل از سطح ناخن جدا می شود. استفاده از پرایمر غیر اسیدی نیز از ایجاد حباب برای چسبندگی بهتر جلوگیری می کند.

برای خرید ابزار کاشت ناخن با کیفیت بالا می توانید از طریق سایت گلارا اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

مشتریان گرامی توجه داشته باشید، مرسولات شما در روزهای پنجشنبه و جمعه، روز شنبه و سفارشات شما در روزهای تعطیل پس از تعطیلات ارسال خواهد شد.. با تشکر از صبوری شما ❤️️

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید