ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

نحوه استفاده از آیس ژل ناخن

نحوه استفاده از آیس ژل ناخن

آیس ژل ناخن

یکی از زیبا ترین و خاص ترین لاک ژل های موجود در بازار آیس ژل می باشد. آیس ژل ها به دلیل انعکاس جذاب و زیبایی که دارند می توانند انتخاب مناسبی برای خانم هایی که قصد رفتن به مجالس و مهمانی ها را دارند باشد. در واقع در آیس ژل از همان ترکیباتی که لاک ژل و دیسکو ژل را از آن می سازند استفاده شده است. با این تفاوت که ماده اصلی آیس ژل با دیگر لاک ژل ها فرق دارد. با ما در سایت فروشگاهی گلارا همراه باشید تا ترکیبات، ویژگی ها و نحوه استفاده از آیس ژل را بدانید.

آیس ژل چیست؟

آیس ژل ناخن یکی از انواع لاک ژل است که دارای ذرات ریز فلزی هستند. این ذرات باعث می شوند که نور به شکلی جذاب و درخشان در آن بازتاب داده شود و با استفاده از آن می توان الگو های مختلفی روی ناخن ایجاد کرد. آیس ژل دارای ویژگی مغناطیسی است. یعنی با نزدیک نگه داشتن مگنت ناخن می توانید ذرات فلزی آن را به حرکت در آورید. آیس ژل و دیسکو ژل ناخن با هم تفاوت دارند. در ترکیبات آیس ژل ذرات ریز فلز و در دیسکو ژل ذرات ریز اکلیل وجود دارد. برای خرید آیس ژل ناخن میتوانید از سایت گلارا اقدام نمایید.

 

انواع آیس ژل ناخن

ویژگی های آیس ژل

با استفاده از آیس ژل می توانید ناخن ها را به یک قطعه هنری تبدیل کنید. از آیس ژل ها می توان به عنوان متریال اصلی دیزاین و طراحی های ناخن یاد کرد. ویژگی های آیس ژل عبارتند از:

  • ذرات ریز فلزی
  • درخشندگی زیاد
  • خاصیت مغناطیسی

مراحل استفاده از آیس ژل ناخن

در این بخش به آموزش نحوه استفاده از آیس ژل می پردازیم و با مراحل آن آشنا می شویم. مراحل استفاده از آیس ژل به این صورت است:

  1. آماده سازی ناخن ها: ابتدا مانیکورو بستر سازی مناسب ناخن را انجام دهید.
  2. اعمال پرایمر و ضد قارچ: پس از بسترسازی کامل ناخن ضد قارچ و پرایمر زده تا ناخن ضد عفونی شود.
  3. اعمال لاک بیس: در این مرحله، هر لاکی که به عنوان زمینه انتخاب کرده اید را روی ناخن زده و داخل دستگاه UV/LED بگذارید تا خشک شود. لاک بیس می تواند به مقاومت بهتر و بیشتر آیس ژل کمک کند.

(بهتر است برای بیس ناخن از رنگ های تیره استفاده کنید.)

  1. اعمال آیس ژل: در این مرحله، لایه ای از آیس ژل را روی ناخن قرار می دهیم. می توانید از قلم آیس ژل استفاده کنید تا دقیق و به طور یکنواخت آیس ژل را روی ناخن پخش شود.
  2. طراحی با آهنربا: حالا می توانید با استفاده از مگنت های ناخن که اشکال متفاوتی دارند ذرات فلزی موجود در آیس ژل را به حرکت در آورید. برای ایجاد شکل های مختلف باید آهنربا را با زاویه ای درست نزدیک ناخن نگه دارید تا طرح دلخواهتان اعمال شود. (خرید مگنت ناخن)
  3. خشک کردن آیس ژل: برای ثبت طرح مغناطیسی، ناخن را به مدت ۶۰ الی ۹۰ ثانیه داخل دستگاه UV/LDE قرار دهید تا کامل خشک شود. (خرید دستگاه یووی ال ای دی ناخن)
  4. در آخر برای مقاومت بیشتر آیس ژل تا‍پ کات زده و در داخل دستگاه UV/LED گذاشته تا کامل خشک شود. اکنون شما ناخن هایی زیبا و خاص دارید.

برای آشنایی با تجهیزات ژلیش ناخن و مواد مورد نیاز برای ناخن کاران در ژلیش ناخن مقاله لینک شده را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید