ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

معرفی ابزار کاشت ناخن و نحوه نگهداری از آنها

معرفی ابزار کاشت ناخن و نحوه نگهداری از آنها

همه چیز درباره ابزار کاشت ناخن و نگهدای از آن

برای یادگیری کاشت ناخن مانند موارد دیگر ابزارهای کاشت بسیار مهم است. شما باید شناخت کامل نسبت به ابزار کاشت ناخن داشته باشید تا نحوه انجام دادن با ابزارها داشته باشید. سعی کنید از مناسب ترین مکان ها خریداری کنید. به طور صحیح از وسایل کاشت خود به خوبی استفاده کنید و اگر به درستی نگهداری کنید و مدت زمان طولانی برایتان کارایی دارد. پس ما به شما پیشنهاد می کنیم این مطالب از سایت فروشگاهی گلارا را از دست ندهید.

ابزارهای کاشت ناخن

برای انجام دادن کاشت ناخن علاوه بر اینکه باید مهارت بالایی داشته باشید، به مواد و ابزار مناسب و با کیفیتی نیاز دارید که می توانید این نوع ابزار را از سایت گلارا خریداری کنید. در این مطلب به کارایی ابزار کاشت ناخن می پردازیم.

سوهان برقی ناخن 

سوهان برقی یکی از ابزارهای مهم در کاشت ناخن می باشد که برای انجام تمامی خدمات ناخن به این دستگاه نیاز دارید.که هنگام خرید سوهان برقی حتما باید به اصل بودن دستگاه و دو موتوره بوده سوهان برقی توجه کنید که البته داشتن گارانتی یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن دقت کنید.سوهان برقی خریداری کنید که دسته سبک تری داشته باشد چرا که دسته های سنگین باعث می شود مچ دستانتان اذیت شود.

نکاتی در مورد نگهداری دستگاه سوهان برقی

 1. برای داشتن سوهان برقی سالم سعی کنید سالیانه سرویس کنید.
 2. برای انجام سرویس، دستگاه را نزد نمایندگی دستگاه ببرید با اینکار عمر دستگاه شما بالا می رود.
 3. در حالت روشن به هیچ وجه سر سوهان را تعویض نکنید.
 4. برای ضدعفونی کردن نیازی نیست کامل خود دستگاه را ضدعفونی کنید، سرسوهان را ضدعفونی کنید کافی است.
 5. برای پاک کردن گرد و غبار از روی دستگاه از یک پارچه یا براش استفاده کنید.
 6. مراقب باشید دسته دستگاه با زمین برخور نکن اینکار باعث آسیب رساندن به قسمت های داخلی دستگاه می شود.
 7. دسته دستگاه را بعد از استفاده روی میز رها نکنید حتما از پایه نگهدارنده دسته استفاده کنید.

دستگاه یووی یا ال ای دی

یکی از ابزارهای مهم برای خشک کردن لاک ژل می توان به دستگاه یووی یا ال ای دی اشاره کرد. این نوع دستگاه به سه شکل در بازار کار به فروش می رسد. در این مطلب به شما اطلاعات کامل داده می شود تا هنگام خرید دستگاه یووی ال ای دی بهترین محصول را خریداری کنید.

 • دستگاه یووی

اولین دستگاهی که وارد بازار کار شد دستگاه یووی بوده است. دستگاهی بزرگ با لامپ یووی که مدت عمر خیلی پایینی معادل ۵۰۰ساعت دارند. دستگاه یووی به راحتی می تواند هرنوع لاک ژلی را خشک کند، که ایراد این نوع دستگاه این است که مدت زمان زیادی نیاز دارد تا خشک شود. به طور مثال برای هر مرحله از ژلیش ناخن باید دستان خود را ۲ دقیقه در دستگاه قرار دهید.

 • دستگاه ال ای دی

دستگاه بعدی که وارد بازار شد دستگاه ال ای دی بود. که می توان از مزیت این دستگاه به این موضوع اشاره کرد که طول عمر لامپ بالایی معادل ۵۰.۰۰۰ساعت داشته و لاک ژل را در مدت زمان ۶۰ ثانیه خشک می کند. البته یک ایرادی که دستگاه ال ای دی دارد این است که هر مارک از لاک ژل را خشک نمی کند. پس توجه داشته باشید که اگر دستگاه ال ای دی خریداری می کنید،حتما یک دستگاه یووی هم احتیاج دارید.

سوهان ناخن

طول عمر دستگاه یووی یا ال ای دی

چند مدتی است که دستگاه های جدید با عنوان دستگاه یووی یا ال ای دی کاشت ناخن وارد بازار شده است. این مدل دستگاه دارای لامپ ترکیبی می باشد که هر لامپ هم ال ای دی و هم یووی است. این امر باعث شده کار برای سالن داران عزیز راحت شود. طول عمر لامپ آنها ۵۰.۰۰۰ ساعت بوده، به راحتی می تواند هرنوع لاک ژلی را خشک نمایند. معمولا برای خشک کردن لاک ژل به مدت زمان ۳۰ الی ۶۰ ثانیه نیاز دارید البته به قدرت دستگاه هم مربوط می باشد.

توجه کنید قبل از خرید دستگاه حتما این نکات را رعایت کنید چند نکته وجود دارد،که مهم ترین آن قدرت دستگاه و تعداد لامپ می باشد. دقت کنید هر چقدر لامپ های به کار رفته و قدرت دستگاه بالا باشد هر پنج ناخن دست یا پا در یک مرحله و با کیفیت بالا خشک می شوند، البته در دستگاه ضعیف تر مجبور می شوید انگشت  شصت دست خود را در یک مرحله جدا گانه در دستگاه قرار بدهید تا کاملا خشک شود در غیر این صورت ژلیش شصت ناخن به صورت ورقه ای جدا می شود.

نکاتی در مورد خرید دستگاه لاک خشک کن

دستگاه ال ای دی تنوع بالایی در بازار دارد.

این نوع دستگاها را با توان 6 تا 72 وات و با تعداد لامپ 6 و 36 عددی موجود می باشد.

توان بالای دستگاه باعث می شود لاک ژل شما زودتر خشک شود و تعداد لامپ بیشتر باعث می شود کل ناخن های شما پوشش داده شود.

دستگاه ال ای دی یا یووی دارای سینی در کف زیرین می باشد که بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که به صورت مگنتی یا کشویی جدا شود.

بعضی از مشتریان وقتی دستاشان را درون دستگاه قرار می دهند احساس داغی یا سوختگی دارند. که این حس به علت نازک بودن صدف ناخ هایشان ایجاد می شود.

نکاتی در مورد نگهداری دستگاه لاک خشک کن

 1. برای تمیز کردن لامپ یا بدنه دستگاه به هیچ عنوان از استون استفاده نکنید.
 2. با استفاده از دستمال مرطوب می توانید به راحتی دستگاه خود را تمیز کنید.
 3. لامپ و بدنه دستگاه هیچ نیازی به ضدعفونی کردن ندارند.
 4. می توانید سینی کف دستگاه را جدا کنید و ضدعفونی و تمیز کنید.
 5. برای استفاده از دستگاه حتما از محافظ برق استفاده کنید.
 6. اگر از محافظ استفاده نکنید لامپ های دستگاه در مقابل نوسانات برق آسیب می بیند و ممکن است دستگاه شما بسوزد.
 7. برای تعمیر،دستگاه خود را نزد تعمیرکار اموزش دیده ببرید و از باز کردن دستگاه اجتناب کنید.
 8. حتما مراقب دستگاه باشید تا ضربه ای بهش وارد نشود.

 

خرید دستگاه لاک خشک کن

انواع دستگاه یووی یا ال ای دی حرفه ای و خانگی

عقب زن ناخن 

پوشر یا عقب زن یکی از ابزارهای کاشت ناخن می باشد. که برای عقب زدن کوتیکول ها و پوست های روی ناخن استفاده می شود. عقب زن ناخن دارای دوسر می باشد که یک سمت برای عقب زدن پوست های روی ناخن و سر دیگر برای کوتیکول و تمیز کردن زیر و اطراف ناخن استفاده میشود. عقب زن دو مدل داریم نوع فلزی و چوبی، که عقب زن چوبی فقط یکبار مصرف می باشد. برای خرید عقب زن ناخن کافیست کلیک کنید.

نکات نگهداری از عقب زن یا پوشر ناخن 

 1. مراقب باشید عقب زن شما بر روی زمین نیفتد
 2. ممکن است لبه های عقب زن بعد از آسیب وارد کردن همانند روز اول کارایی نداشته باشد.
 3. بعد از هر خدمات عقب زن خود را ضدعفونی کنید.

تجهیزات کاشت ناخن

نیپر ناخن 

یکی از ابزارهای کاشت نیپر می باشد. برای بریدن پوست های دور ناخن استفاده می شود. این نوع ابزار مانیکور و پدیکور دست و پا بسیار ضروری است و باعث زیبا ترشدن دستانتان می شود. توجه کنید که نیپر شما لبه تیزی داشته باشد تا پوست دست را به راحتی بکند. اگر لبه نیپر شما کند باشد کار را برایتان سخت تر می کند و ممکن است دست مشتری زخم شود و در نتیجه تاثیر منفی در کار شما می گذارد. نیپر ناخن سایز های مختلفی دارد که به دلخواه ناخن کار بستگی دارد که با کدام یکی از سایزها راحتر می باشند.

نکات نگهداری از نیپر

 1. اگر نیپر شما ضربه ببیند دیگه کارایی خود را از دست می دهد حتما باید نیپرتان را عوض کنید و نیپر جدید خریداری کنید.
 2. از نیپری که برای مانیکور و پدیکور استفاده می کنید هرگز برای جدا کردن نگین از روی ناخن استفاده نکنید.
 3. از کوبیدن نیپر بر روی میز کار خودداری کنید این کار سبب آسیب رساندن به نیپر شما می شود.
 4. پس از استفاده برای هر شتری نیپر خود را ضدعفونی و تمیز کنید.

قیچی مانیکور ناخن 

قیچی ناخن یکی از ابزارهای کاشت ناخن می باشد که کارایی نظیر نیپر ناخن دارد و برای بریدن پوست های اطراف ناخن استفاده می شود. استفاده و نگهداری از قیچی همانند نیپر می باشد.

 

خرید قیچی مانیکور ناخن

خرید انواع قیچی ساده و هفت رنگ مانیکور

تیپ ناخن 

تیپ ناخن را برای بلند کردن قد ناخن در کاشت استفاده می کنند که در رنگ بندی سفید، کلییر و شیری در بازار موجود می باشد. که با توجه به سلیقه مشتری می توانید رنگ دلخواه را انتخاب کنید.

گیره قالب پلی ژل 

برای کاشت ناخن و مواد گذاری استفاده از گیره قالب پلی ژل برای تثبیت تیپ یا قالب روی ناخن لازم است؛ شما می توانید خرید گیره قالب پلی ژل را از طریق سایت فروشگاهی گلارا انجام دهید.

فرمر ناخن 

در فرمر ناخن خطوطی وجود دارد که ب استفاده از آن خطوط می توانید قد ناخن را به دلخواه مشتری در حین مواد گذاری بلند کنید که این نوع فرمر در بازار 2 نوع موجود می باشد.

 • فرمرهای فلزی

این مدل فرمر از فلز و تلق ترکیب شده است. این فرمر به دلیل اینکه فلز بکار رفته است به راحتی بر روی اگشتان قرار نمی گیرد و باعث فشار و درد در ناخن مشتری می شود. فرمر فلزی را نمی توان به راحتی ضدعفونی کرد و استفاده از آن بهداشتی نیست و بعد از چند بالر استفاده فرم اولیه خود را از دست می دهد و به دلیل معایبی که دارد استفاده از ای نوع فرمر تقریبا منسوخ شده است.

 • فرمر های یکبار مصرف

این مدل فرمر به صورت رولی در بازار ارائه می شود و فقط یکبار می توانید استفاده کنید.

فرمر کاغذی دارای اندازه و شکل های مختلفی می باشد که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

نتیجه گیری 

سعی داشتیم تا در این مقاله به انواع ابزار کاشت ناخن بپردازیم، اگر با انواع این تجهیزات آشنا شدید و قصد تهیه آن را داشتید می توانید از سایت فروشگاهی گلارا و از قسمت خرید ابزار کاشت ناخن این محصولات را تهیه نمایید.

مطالعه بیشتر: 

آموزش کاشت ناخن با پودر 

رابر بیس ناخن چیست (Rubber Base) + تاثیر و فواید آن بر ناخن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید