ارتباط با کارشناس فروش

مقالات آموزشی

آموزش کاشت ناخن با فرمر

آموزش کاشت ناخن با فرمر

کاشت ناخن با فرمر

کاشت ناخن با فرمر یکی از پرطرفدارترین تکنیک ها برای کاشت است. در بسیاری از موارد در کاشت ، برای بلند کردن قد ناخن ، باید از فرمر ناخن استفاده کنید. تا انتهای مقاله با بازرگانی گلارا همراه باشید تا تمامی نکات و صفر تا صد مراحل کاشت ناخن با فرمر را به شما آموزش دهیم.

فرمر ناخن چیست؟

فرمر ناخن وسیله ای برای بلند کردن قد و فرم دادن به ناخن در کاشت پودری و یا کاشت ژله ای ، بدون نیاز به استفاده از تیپ است. به دلیل انعطاف پذیری بالا، قابل استفاده برای تمامی ناخن ها، حتی ناخن های شکسته و کنده شده می باشد. زمان خرید فرمر در انتخاب خود دقت و محصولی با کیفیت انتخاب کنید. فرمر ناخن باید چسب قوی و جنس خوب داشته باشد. استفاده از فرمر نازک و نرم کار را برای شما دشوار و سخت می کند.
فرمرها از مخلوط طلق و فلز ساخته شده و معمولا به صورت یکبار مصرف و چندبار مصرف می باشند. که بخش فلزی روی ناخن نصب می شود و از بخش طلقی برای بلند کردن قد ناخن استفاده می کنند. انواع مختلف فرمر ناخن در بازار وجود دارد:
فرمر ناخن پروانه ای که به دلیل چسبندگی آسان بسیار کاربردی تر است و می توان با این نوع فرمر، ناخن های بلند تری کاشت.

فرمر ذوزنقه ای ناخن نصب این نوع فرمر نسبت به دیگر فرمرها دشوار تر است. اما از مواد پودری و ژله ای برای نقش دادن به ناخن ها می توان استفاده کرد.

فرمر مستطیلی ناخن کم کاربرد تر از سایر محصولات مشابه است. این مورد معمولا از جنس فلز بوده و انعطاف پذیری کمی دارد. از این نوع محصول معمولا برای ناخن های کشیده استفاده می شود.

ابزار و مواد لازم برای کاشت ناخن با فرمر

آموزش نصب فرمر روی ناخن در سه مرحله

  • ابتدا فرمر را از روی رول و کاغذ زیر جدا کنید.
  • سایز فرمر را با استفاده از قیچی درست کنید. (فرمر اندازه استاندارد دارد به همین دلیل ممکنست برای برخی ناخن ها بزرگ باشد.)
  • لبه های فرمر را به هم بچسبانید و آن را زیر ناخن فیکس کنید. (در هنگام چسباندن دقت کنید که فرمر به سمت بالا و یا پایین کج نشود. وقتی از کنار به فرمر نگاه می کنید، با کناره های ناخن در یک راستا باشد.)

مراحل کاشت ناخن با فرمر

موادگذاری روی ناخن معمولا در تمام کاشت ها مشترک است. ولی برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله کاشت ناخن با پلی ژل را بخوانید. همچنین مرحله به مرحله کاشت ناخن با فرمر به ترتیب زیر است:

  • برای جلوگیری از قارچ ناخن باید سطح تمامی ناخن ها را به ضد قارچ آغشته کنید.
  • قبل از مواد گذاری از پرایمر استفاده کنید. (پرایمر به شما کمک می کند تا مواد بهتر به ناخن بچسبد، تا ناخن های کاشت شده هوا نگیرد.)
  • مواد گذاری را از محل تلاقی ناخن طبیعی مشتری و فرمر شروع کنید.
  • فرمر دارای خط هایی می باشد که به کمک آن می توانید روی تمام ناخن ها مواد گذاری را به یک اندازه انجام دهید. (در حین مواد گذاری می توانید فرم مورد دلخواه مشتری را ایجاد کنید.)
  • دقت کنید که هنگام موادگذاری، مواد روی پوست اطراف ناخن نریزد و با قلم مواد اضافه را جمع کنید.

نحوه ترمیم کاشت ناخن با فرمر چگونه است؟

همانطور که قبلا در ترمیم کاشت ناخن گفته بودیم، شما در ترمیم ناخن به فرمر نیاز ندارید. مگر اینکه ناخن های شما بشکند. در صورتی که قصد ترمیم ناخن شکسته را دارید، می توانید با استفاده از فرمر قد ناخن را بلند کرده و کار ترمیم را انجام دهید. دقت کنید که ترمیم با فرمر هیچ تفاوتی نسبت به ترمیم بدون فرمر در مرحله موادگذاری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید